External-use Icons (8.x-1.6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Width
bn: প্রস্থ

en: General
bn: সাধারণ

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: About
bn: সম্পর্কে
