External-use Icons (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Required
ca: Necessari

en: Icon
ca: Icona

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Optional
ca: Opcional

en: About
ca: Detalls

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"
