External-use Icons (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Required
es: Obligatorio

en: Icon
es: Icono

en: Open link in new window
es: Abrir enlace en ventana nueva

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Optional
es: Opcional

en: About
es: Acerca de

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: No icon
es: Sin icono

en: Add rel="nofollow" to links
es: Añadir rel="nofollow" a los enlaces

en: Add rel="@rel"
es: Añadir rel="@rel"

en: Text alternative
es: Texto alternativo
