External-use Icons (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Required
ro: Necesar

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Optional
ro: Opțional

en: About
ro: Despre

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Add rel="@rel"
ro: Adaugă rel="@rel"
