External-use Icons (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: General
ta: பொது

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: About
ta: பற்றி
