External-use Icons (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Required
tr: Zorunlu

en: Icon
tr: Simge

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: General
tr: Genel

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: About
tr: Hakkında

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle
