External-use Icons (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: About
hi: के बारे में

en: Case sensitive
hi: अक्षर संवेदनशील
