External-use Icons (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Icon
jv: Ikon

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Optional
jv: Ora kudu

en: About
jv: Ngenani
