External-use Icons (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Icon
sv: Ikon

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Optional
sv: Valfritt

en: About
sv: Om

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"

en: Text alternative
sv: Textalternativ
