External-use Icons (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: About
ug: ھەققىدە
