External-use Icons (8.x-1.8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: About
el: Περί

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"
