External-use Icons (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Required
lv: Obligāts

en: Icon
lv: Ikona

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Optional
lv: Neobligāts

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
