External-use Icons (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။
