Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Filter
af: Filtreer

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Anonymous
af: Anoniem
