Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Anonymous
az: Anonim

en: Info
az: Məlumat

en: - Any -
az: - Hər hansı -
