Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Warning
be: Увага

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Anonymous
be: Ананім

en: Info
be: Інфармацыя
