Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Anonymous
bg: Анонимен
