Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Warning
cs: Varování

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Anonymous
cs: Anonym

en: - Any -
cs: - nezáleží -
