Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Logs
de: Protokolleinträge

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Error
de: Fehler

en: Client ID
de: Client-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Warning
de: Warnung

en: Start Date
de: Startdatum

en: End Date
de: Enddatum

en: Anonymous
de: Gast

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Division
de: Liga

en: - Any -
de: - Alle -

en: Connection
de: Verbindung

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Connection failed: @error
de: Verbindung fehlgeschlagen: @error
