Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
