Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Warning
eu: Kontuz

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Info
eu: Informazioa

en: - Any -
eu: -Edozein-
