Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Logs
fr: Journaux

en: Settings
fr: Paramètres

en: User
fr: Utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Warning
fr: Avertissement

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Base URL
fr: URL de base

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Connection
fr: Connexion

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: No recent activity found.
fr: Pas d'activité récente dans vos groupes.
