Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Warning
gl: Alerta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Info
gl: Información

en: - Any -
gl: - Calquera -
