Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
