Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Warning
he: אזהרה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Info
he: מידע

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: - Any -
he: - הכל -

en: No recent activity found.
he: לא נמצאה פעילות בזמן האחרון.
