Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Anonymous
hr: Anoniman
