Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Info
hy: Ինֆո
