Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Date
id: Tanggal

en: Logs
id: Catatan

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Error
id: Kesalahan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Warning
id: Peringatan

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: Anonymous
id: Anonim

en: Base URL
id: URL dasar

en: - Any -
id: - Apa saja -
