Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Info
ka: ინფო
