Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Info
ku: زانیاری
