Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
