Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: - Any -
mr: - काहीही -
