Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Division
nl: Afdeling

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Connection
nl: Verbinding

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: No recent activity found.
nl: Geen recente bijdragen gevonden.
