Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start Date
nn: Startdato

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Info
nn: Informasjon
