Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Warning
oc: Avertiment

en: End Date
oc: Data de fin

en: Anonymous
oc: Anonim

en: - Any -
oc: - Tot -
