Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Info
pl: Informacja

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Connection
pl: Połączenie

en: No recent activity found.
pl: Brak danych o aktywności.
