Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Custom
sk: Vlastná

en: Warning
sk: Varovanie

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Base URL
sk: Základná URL

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: API Settings
sk: Nastavenia API
