Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Warning
sv: Varning

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Info
sv: Information

en: Base URL
sv: Bas URL

en: - Any -
sv: - Alla -

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: No recent activity found.
sv: Inga nya aktiviteter funna.
