Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Info
te: సమాచారం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
