Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Warning
uk: Попередження

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Info
uk: Інформація

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Division
uk: Ділення

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Connection
uk: З'єднання

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
