Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر

en: Warning
ur: انتباہ

en: Anonymous
ur: گمنام
