Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
