Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: مستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Custom
ar: مخصّص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Warning
ar: تحذير

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Info
ar: معلومات

en: - Any -
ar: - اختر -
