Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Anonymous
ast: Anónimu
