Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Filter
bn: ফিল্টার
