Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
