Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
