Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Warning
ca: Avís

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Base URL
ca: URL base

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Connection
ca: Connexió

en: No recent activity found.
ca: No s'ha trobat cap activitat recent.
