Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Type
cy: Math

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Anonymous
cy: Anhysbys
