Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Warning
da: Advarsel

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Anonymous
da: Anonym

en: Base URL
da: Basis-URL

en: - Any -
da: - Enhver -
